Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Novinka - Čistění interiérů obytných vozů a klimatizací ozónem

 

 

Vážení karavanisté,
v době koronaviru není bezpečnosti a zájmu o své zdraví nikdy dost.Jako novou službu jsme v našem servisu zavedli kompletní dezinfekci obytných vozů pomocí výkonného přístroje - ozonoveho generátoru , který zbavi Váš obytny vůz nejen bakterií, plísní,virů ale hlavně také různých zapachů. Touto technologií, kterou se profesionálně čistí klimatizace v autech,Vám navíc vyčistíme klimatizaci podvozku i nástavby a také  kompletní rozvody topení ve Vašem obytném voze.Součástí celé služby je také osvěžení interiéru vozu profesionálním čistícím a dezinfekčním sprejem do klimatizací a interiérů,který navíc ve voze zanechá příjemnou vůni.

Pokud byste měli zájem,můžeme provézt  také  kompletní vyčištění vnitřku i vnějšku  vozu včetně vyprání zaclonek a potahů,pokud jsou snímatelné.

Více na instruktážním videu    https://www.youtube.com/watch?v=A8tGN9cErFg

 

Jak dezinfikuje ozónový generátor?Zbavte se pachů, alergenů i virů. Zvyšte si kvalitu života.

 

Dezinfekce ozónem je nejúčinnějšípřírodní a navíc ekologická. Ozónu neodolá žádná bakterie či vir. Ozón odstraňuje 100% zdroj zápachu a vydezinfikuje každý kout!

Uvnitř ozónového generátoru dochází k vysokonapěťovému výboji, který v reakci s okolním kyslíkem vytváří molekuly ozónu - tedy podobně, jako při úderu blesku, ale zde v řízeném a kontrolovaném prostředí.

Poté co ozón zlikviduje bakterie, plísně a jiné organické látky, stane se nestabilním a jednoduše se převede zpět na kyslík.

 

Ozón má 3000 krát vyšší oxidační schopnost než chlor. Díky této oxidační schopnosti rozbíjí buněčné stěny virů a bakterií a proto dokonale dezinfikuje a likviduje veškeré virybakterieplísně a jejich spory a také při delším působení i vyšší organismy, např. parazity.

Ozón také dokonale likviduje veškeré zápachy, které vznikají biologickým působením (hniloba) a některé zápachy i chemikálií, také zápach kouře a to i z cigaret, i zápachy moči a pachy ze zvířat. Ozón se používá již přes sto let pro dezinfekci pitné vody, dále pro sterilizaci operačních nástrojů.

Více info a objednávky na 777777416 Jan Vávra 

 honza.vavra@toptrade.cz

Odebírejte Toptrade newsletter

Budete dostávat zajímavé informace ze světa obytných vozů.