Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Yucon

Jedná se u Frankie o rozšíření výroby o úplně novou produktovou řadu, vestavbu do Mercedesu Sprinter a to jak do 3,5 t pro 4 osoby na jízdu i nad 3,5 t (4,1 t). Vozy, které mají dvojitou vyhřívanou podlahu, se budou vyrábět ve třech variantách, 7 m LOUNGE (zvýšený) a 7 m a 6 m nižší, v provedení se dvěma podélnými postelemi vzadu. V základní ceně 58740,- EURO bez DPH (6 m) a 67143,- EURO bez DPH (7 m LOUNGE) je 2,2 l čtyřválec 114 PS, za příplatek lze i 190 PS 3l šestiválec! (se šestivácem a 4 osobami to lze do 3,5 t). Jde také objednat sedmistupňovou automatickou převodovku, aktivní tempomat moderní velký displej s hlasem v češtině ovládanou navigací MBUX, aktivní tlumiče a spoustu dalších asistentů. Je také možnost objednat čtyřkolku 4x4!

YUCON má spoustu novinek a zajímavých řešení: ve své třídu extrémě velká koupelna s inovativním výsuvným WC a umyvadlem, oboustranně otevíratelné dveře do lednice , nový moderní design nábytku a spoustu dalších věcí.

Závěr: momentálně nejlepší dodávka se zadním náhonem - Mercedes Sprinter a kvalitní německá vestavba od Frankie dává záruku,že to bude vynikající obytný vůz.

Více na https://yucon.frankia.com/modelle

Yucon - modelové řady

Odebírejte Toptrade newsletter

Budete dostávat zajímavé informace ze světa obytných vozů.