Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Firma Toptrade se v roce 2016 stala výhradním prodejcem velmi kvalitních obytných vestaveb do dodávek Fiat a Peugeot značky GLOBE-TRAVELLER. 

Obytné vestavby firmy GLOBE TRAVELLER jsou určeny pro náročnější zákazníky, kteří požadují vysokou kvalitu, technicky zajímavé řešení, zimní provoz a určitou dávku exkluzivnosti. Tyto vozy všechny tyto vlastnosti mají a proto vhodně doplňují prodej velmi kvalitních vozů Frankia, které prodáváme již od roku 1993.

V čem se liší vozy GLOBE TRAVELLER od konkurenčních výrobků a jaké jsou jejich hlavní výhody?

Možnost plnohodnotného spaní pro 4 osoby u většiny modelů: Díky navýšené pevné střeše je možné v horní části vozu vyklopením horní skříňky vytvořit plnohodnotnou dvoupostel, přístupnou po žebříku.

Dvojitá podlaha - zimní provoz: Většina modelů má stejně jako Frankia vyhřívanou dvojitou podlahu, která tepelně izoluje vnitřní prostor vozu zespodu, a ve které jsou umístěny nádrže na odpadní vodu a rozvody vody tak,aby nedocházelo k jejich zamrzání.

Designová zadní část vozu - neoriginální otevíratelné dveře vzadu: Při pohledu na zadní část  většiny modelů vás zaujme nově vyrobená velmi pěkná laminátová záď vozu.

Zezadu uzavřený vnitřní prostor, více připomínající klasický obytný vůz: Všechny vozy jsou vzadu ukončeny pevnou stěnou, která na rozdíl od většiny konkurentů zabraňuje průchodu chladného vzduchu do vozu při otevření zadních dveří a která výrazně zútulňuje vnitřní prostor.

Možnost vestavby na Fiatu nebo Peugeotu.

Velmi kvalitní provedení nábytku a celého interiéru: Nábytek,vyráběný na NC strojích je ve vysoké kvalitě a příjemném vzhledu.

Pokud byste chtěli více informací, ceny vozů, specifikace, dodací termíny - neváhejte nás kontaktovat. Předváděcí vůz pro fyzickou prohlídku stojí u nás na firmě v Holešově.

 

Globe-Traveller - modelové řady

Globe-Traveller Explorer

Explorer Z je obytný automobil o délce 636 cm se dvěma nebo maximálně třemi lůžky.
Dvě samostatná lůžka umístěná vzadu lze snadno změnit na jednu postel velikosti King. Volitelně může být Explorer Z vybaven další postelí s možností výměny jídelního lístku, která poskytuje třetí místo na spaní.
Prostorné skříňky a skříňky, skříň pod hlavním lůžkem a velká garáž poskytují dostatek úložného prostoru pro kempingové vybavení a vaše osobní věci.
Uprostřed dodávky je integrovaná koupelna. Jedná se o pohodlnou, integrovanou mokrou místnost se sprchou, toaletou a umyvadlem.
Stejně jako v sérii Pathfinder je k dispozici jako verze „Explorer“ verze Explorer Z. Jedná se o unikátní karavan, který umožňuje přenášet dvě kola uvnitř garáže na vysouvacím stojanu.

Více na https://globe-traveller.eu/models/explorer-series/

Globe-Traveller Voyager

Perfektní obytné dodávky pro nejnáročnější cestovatele.

Více na https://globe-traveller.eu/models/voyager-series/

Globe-Traveller Pathfinder

Pathfinder Z je obytný automobil o délce 636 cm pro čtyři cestující se čtyřmi sedadly a čtyřmi lůžky.
Uprostřed dodávky je integrovaná koupelna. Je to pohodlná mokrá místnost se sprchou, toaletou a umyvadlem.
Dvě samostatná lůžka umístěná vzadu lze snadno změnit na jednu velkou manželskou postel. Další rozkládací rozkládací postel pojme dvě děti nebo teenagery.
Skříně a skříňky, zavěšený prostor pod hlavním lůžkem a velká garáž poskytují dostatek úložného prostoru pro vybavení kempu a vaše osobní věci.
Verze Pathfinder Z 'bike' je jedinečná dodávka pro obytné automobily, která umožňuje nosit dvě kola uvnitř garáže na výsuvném stojanu.

Více na https://globe-traveller.eu/models/pathfinder-series/
 

Odebírejte Toptrade newsletter

Budete dostávat zajímavé informace ze světa obytných vozů.