Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Otevíráme novou pobočku v Praze

Pro firmu TOPTRADE je letos velmi významný rok, který nás na českém i slovenském trhu velmi posílí.


1. letos naše firma slaví již 30 let výhradního zastoupení značky FRANKIA na českém i slovenském trhu, kde již prodala stovky Frankií.

2. letos jsme také koupili úplně nový prodejní a servisní areál ve Starém Vestci u PRAHY (17 km od Prahy na dálnici na Hradec Králové, 300 m od dálnice na kruhovém objezdu), takže zájemci o naše obytné vozy z Čech si všechny naše značky budou moci prohlédnout, koupit a servisovat ve značkovém servisu prakticky v PRAZE. Součástí areálu bude také půjčovna obytných vozů námi prodávaných značek - z důvodu jejich vyzkoušení, specializovaná firma na servis a montáže karavanistického příslušenství a obchod s doplňky pro obytné vozy. Otevření areálu je plánované na březen 2024. Kontakt od 1.1.2024 bude: telefon 777 777 403, e-mail: staryvestec@toptrade.cz

3. nově jsme získali zastoupení dalších 2 značek ze skupiny Pilote, jedná se o značku PILOTE - kvalitní obytné vozy a vestavby střední třídy na podvozcích Fiat, Citroen a nově také FORD. A značku JOA - levné obytné vozy a vestavby do 3,5 t pro začínající karavanisty na podvozcích Citroen. Karavanistům z Moravy a ze Slovenska se tak přiblíží prodej a servis těchto vozů v Holešově.

4. od jara 2024 připravujeme zastoupení další značky obytných vestaveb.

Takže TOPTRADE má v současné době zastoupení a servis pěti značek: FRANKIA - luxusní HI TECH obytné vozy, PILOTE - střední třída obytné vozy a vestavby, JOA - levné obytné vozy a vestavby, YUCON - kvalitní obytné vestavby na Mercedesu vč.4x4 all road, na Fiatu a nově malé vestavby na Renaultu Trafic, GLOBE TRAVELLER špičkové obytné vestavby na Fiatu, Peugeotu a nově na VW Crafter s možností 4x4 a JOA - levné obytné vozy a vestavby do 3,5 t pro začínající karavanisty na podvozcích Citroen.

Takže si u nás vyberete na 2 místech v ČR: v Holešově na Moravě i v Praze celou škálu obytných vozů a vestaveb od nejlevnějších až po nejkvalitnější, včetně servisu, půjčovny a domontáží veškerého příslušenství.

Odebírejte Toptrade newsletter

Budete dostávat zajímavé informace ze světa obytných vozů.