Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Akční cena samonivelačních hydraulických nožek pouze v březnu!

Za pár týdnů začne nová sezóna a všichni si jistě vzpomínáte na to, jak jste při vyrovnávání vozu v kempech najížděli na klíny a vyrovnávali svůj obytný vůz do vodorovné polohy. Je to činnost, která není zrovna moc zábavná, ale nutná. Pro ty z Vás, kteří by se této činnosti chtěli zbavit již 8 let montujeme na obytné vozy všech značek jako zástupci pro ČR a SR lehké hliníkové hydraulické nohy od firmy HPC, které montuje v prvovýrobě i FRANKIA a spousta dalších firem. Kompletní nohy včetně čerpadla a náplní váží cca 50 kg (podle typu vozu). Proto se dají namontovat i na vozy do 3,5t. Váš vůz bude po zmáčknutí autonivelace do cca 30 sekund vyrovnán do vodorovné polohy.
Viz video:
https://www.youtube.com/watch?v=iccXTCDvsBY
 
Jelikož Vám chceme vyjít vstříc s cenou, která je běžně 160 000 Kč bez DPH za kompletní set včetně montáže, vyhlašujeme tímto tutu akční cenu za hydraulické nožky včetně montáže je 139 000 Kč bez DPH!
 
Cena platí pro všechny, kdo v termínu od 6.3.2023 do 31.3.2023 provede závaznou objednávku složí zálohu ve výši minimálně 50 000 Kč.

Odebírejte Toptrade newsletter

Budete dostávat zajímavé informace ze světa obytných vozů.