Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Akční cena samonivelačních hydraulických nožek pouze v březnu!

Za pár týdnů začne nová sezóna a všichni si jistě vzpomínáte na to, jak jste při vyrovnávání vozu v kempech najížděli na klíny a vyrovnávali svůj obytný vůz do vodorovné polohy. Je to činnost, která není zrovna moc zábavná, ale nutná. Pro ty z Vás, kteří by se této činnosti chtěli vyhnout, Vám můžeme jako zástupci pro ČR a SR nabídnout lehké hliníkové hydraulické nohy od firmy HPC, které montujeme na obytné vozy všech značek již 8 let. Tyto hydraulické nohy montuje v prvovýrobě i FRANKIA a spousta dalších firem. Kompletní nohy včetně čerpadla a náplní váží cca 50 kg (podle typu vozu). Proto se dají namontovat i na vozy do 3,5 t. Váš vůz bude po zmáčknutí „autonivelace“ do cca 30 sekund vyrovnán do vodorovné polohy.

Viz video:

https://www.youtube.com/watch?v=iccXTCDvsBY

 

Jelikož Vám chceme vyjít vstříc s cenou, která je běžně 160 000,- Kč bez DPH za kompletní set včetně montáže, vyhlašujeme tímto tuto akční cenu za hydraulické nožky včetně montáže, a to 139 000,- Kč bez DPH!

 

Cena platí pro všechny, kdo v termínu od 6. 3. 2023 do 31. 3. 2023 provedou závaznou objednávku a složí zálohu ve výši minimálně 50 000,- Kč.

 

Odebírejte Toptrade newsletter

Budete dostávat zajímavé informace ze světa obytných vozů.