Cookie Consent by Free Privacy Policy website

CARAVANSALON DÜSSELDORF-NOVINKY 2022

Vážení příznivci Frankií,
 

jako každoročně nás můžete od 27.8 do 5.9.2018 najít na stánku Frankie a na stánku vestaveb YUCON a také  na stánku výrobce luxusních vestaveb GLOBE TRAVELLER  na karavansalonu v Düsseldorfu, kde Vám představíme nové modely Frankie,YUCONU  a Globe Travelleru.V letošním roce budeme navíc po celou dobu výstavy v obytném voze na PARKPLATZ 1,kde Vám každý večer budeme k dispozici včetně chlazeného českého točeného piva !


Zde také můžete vidět nový YUCON 7 Garage,6V 3L Sprinter do 3,5 t pro 3 osoby ( je také na prodej ) viz

 

https://www.toptrade.cz/nove-vozy/detail-vozidla/54-frankia-yucon-7-0-garage-edition/

 

videoprohlídka na


https://consent.youtube.com/m?continue=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3Dqfo-OaSe2XI&gl=CZ&m=0&pc=yt&uxe=23983172&hl=cs&src=1 

 

 

 

FRANKIA NEO BD - NOVINKA
 
Frankia 8.5.2019 představila novinku,Frankii NEO GD.Letos je tato řada doplněna o variantu BD ( příčná dvojpostel vzadu nad velkou garáží,větší prostor vepředu kolem stolu ) se o polointegrovaný vůz na podvozku Mercedes Sprinter  s ALKO podvozkem ( snížený zadní rám ),do 3,5 t pro 4 osoby na jízdu.Vůz,který má dvojitou vyhřívanou podlahu, je 698 cm dlouhý,290 cm vysoký a jeho pohotovostní hmotnost včetně řidiče,90% nafty,20 l vody a 15 kg plynu je 3025 kg,takže má doložnost 475 kg.V základní ceně  65462,-EURO bez DPH je 2,2 l čtyřválec  414 CDI  s 143 PS,za příplatek lze i 177 PS.Lze také objednat devítistupňovou automatickou převodovku,aktivní tempomat moderní velký displej s hlasem v češtině ovládanou navigací MBUX ,aktivní tlumiče a spoustu dalších asistentů.
NEO má spoustu novinek a zajímavých řešení:
ALKO podvozek,NEO je  jediný OA v této třídě se zadními dveřmi do velké garáže,dynamické zadní blinkry ( jako AUDI ),na svou třídu extrémě velká koupelna s inovativním výsuvným WC a umyvadlem,7 zónové matrace s línou pěnou na speciálním roštu,oboustranně otevíratelné dveře do lednice ,nový moderní design nábytku ( letos možnost i ve dřevě ) a spoustu dalších věcí.
Závěr-momentálně nejlepší podvozek s předním náhonem pro obytné vozy Mercedes Sprinter a kvalitní německá nástavba od Frankie dává záruku,že to je vynikající obytný vůz.
Vůz bude také  k vidění v říjnu  v Brně na výstavě.

 

Jako další  novinkou je

 


FRANKIA PLATIN FINAL SIX

 

Tento vůz je poslední akční série Platina se šestiválcovým motorem,doplněná o další výbavu v základní ceně,která v normálním Platinu není.Jsou to tyto doplňky:

- Zadní vzduchové měchy a přední aktivní tlumiče ( nejlepší podvozek,který lze objednat )

- specielní venkovní dekor

- Led dálkové i tlumené světla

- elektrickou markýzu

- specielní vnitřní dekor,včetně potahů látka-kůže

 

Velmi zajímavý model

 

 

FRANKIA  Titan NEXT  -   NOVINKA

 

Tento vůz na novém DUCATU navazuje na úspěšnou řadu TITAN ( v podstatě se jedná o PLATIN -vemi dobrá výbava za super cenu - na Fiatu ).Jeho největší novinkou je systém nakládání s vodou Thetford INDUS

viz

 

https://akromobil.cz/thetford-indus-inovativni-automatizovany-system-toaletni-soustavy-obytnych-automobilu/

 

 

FRANKIA YUCON - vestavba do nového FIATU DUCATO - NOVINKA

 


Frankia zavádí nově ucelenou kompletní řadu vestaveb na Fiatu DUCATO,ve velikostech od 5,50 m do 6,36m.K vidění budou vozy pro 2 - 4 osoby  a to jak s pevnými garážemi,tak provedení s velkou zadní spouštěcí postelí,kterou je možno vysunout elektricky až ke stropu.Výhodou celé řady YUCON na Fiatu je to,že bude výrazně levnější jak YUCON na Mercedesu.

 

 

FRANKIA YUCON - vestavba do Mercedesu Sprinter
 
Frankia 8.5.2019 představila Frankii YUCON.Jedná se u Frankie o rozšíření výroby o úplně novou produktovou řadu,vestavbu do Mercedesu Sprinter  a to jak do 3,5 t pro 4 osoby na jízdu i nad 3,5 t ( 4,1 t ).Vozy,které mají dvojitou vyhřívanou podlahu,se budou vyrábět ve třech variantách,7 m LOUNGE  a 7m GD a 6m nižší,v provedení se dvěma podélnými postelemi vzadu,nově s příčnou dvojpostelí. Je také možno objednat čtyřkolku 4x4 !!
 
YUKON na Sprinteru  má spoustu novinek a zajímavých řešení:
ve své třídu extrémě velká koupelna s inovativním výsuvným WC a umyvadlem,oboustranně otevíratelné dveře do lednice ,nový moderní design nábytku a spoustu dalších věcí.
Závěr-momentálně nejlepší dodávka se zadním náhonem - Mercedes Sprinter a kvalitní německá vestavba od Frankie dává záruku,že to bude vynikající obytný vůz.
Vůz bude také k vidění v říjnu  v Brně na výstavě.
 
 
 
GLOBE TRAVELLER - vestavba do Volkswagenu CRAFTER s možností 4x4 - NOVINKA
 
Tato novinka posouvá Globe Traveller do vyšší třídy obytných vestaveb.
 
GLOBE TRAVELLER  na Fiatu a Peugeotu má také několik nových inovací-lepší a pohodlnější zadní sedačky,větší kuchyň,nové motory,inovované půdorysy.
 
 
 

Jako obvykle nabízíme našim zákazníkům ZDARMA VSTUPENKY na CARAVANSALON Düsseldorf - v případě zájmu napište kolik vstupenek byste potřebovali,kdy přijedete,ev.co Vás zajímá.

Pište prosím na  tento e-mail: vavra@toptrade.cz

 

 

 

Na Vaši návštěvu se těší Ing. Ivan Vávra a Jan Vávra,oba budeme na stánku v Düsseldorfu v hale 17 A20-01-04,který bude největší v historii značky.

 

tel:777777400

www.toptrade.cz

vavra@toptrade.cz


Odebírejte Toptrade newsletter

Budete dostávat zajímavé informace ze světa obytných vozů.