Cookie Consent by Free Privacy Policy website

NOVINKA YUCON GARAGE EDITION

Vážení příznivci obytných vestaveb,
dnes bychom Vám chtěli představit evropskou novinku,YUCON 7 GARAGE EDITION  od Frankie s úpravou TOPTRADE,který s takovými úpravami má bohaté zkušenosti.
Tento vůz vznikl na základě požadavků některých zákazníků,kteří požadovali toto:
 
Velkou kvalitní vestavbu do 3,5 t pro 2 - 4 osoby na jízdu i spaní se silným motorem a automatem a hlavně s velkou garáží na elektrokola vevnitř.
Pro přestavbu se nejlépe hodil YUCON  LOUNGE na Sprinteru s 3l  šestiválcem ( který se už za pár měsíců přestane dodávat - ten šestiválec  ) a tak jsme ho přestavěli. Výsledek si můžete prohlédnout na našich stránkách
 
 
Videoprohlídka vozu je na
 
 
Kompletní specifikace vozu je na našich stránkách,pro upřesnění velikost garáže je  205 cm délka x 118 cm výška ( tuto lze zvýšit nebo i snížit dle požadavků zákazníka ) x 128 cm šířka dole a 168 cm šířka nahoře.Suchá hmotnost tohoto konkrétního vozu ( bez řidiče,nafty a vody  ) je 3110 kg,váha je ale se všemi příplatky,které jsou na našich stránkách ( 6V,automat,klima ........atd )
Pokud by někdo požadoval vůz pro 4 osoby na jízdu,bylo by to kvůli hmotnosti možné pouze se  slabším motorem.Čtvrtou sedačku je možno vložit do připravené kolejnice v podlaze.Další spaní máme vymyšleno.
 
Pro ty z Vás,kteří byste chtěli ušetřit na příplatkové výbavě sděluji,že základní cena YUCON GARAGE EDITION je 65462,-EURO bez DPH + 6000,-EURO za přestavbu s garáží.
 
Pro vážné zájemce připravujeme okružní jízdu po ČR i SR,na kterou se můžete přihlásit na  
 
 
Samozřejmě si vůz můžete kdykoliv u nás v Holešově prohlédnout a projet.Jízda s šestiválcovým motorem a automatem je skutečně zážitek,což jsem si osobně vyzkoušel a vřele ho doporučuji.
Vůz je možné objednat i jako 4x4!
 
 
 
 

Odebírejte Toptrade newsletter

Budete dostávat zajímavé informace ze světa obytných vozů.