Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Den otevřených dveří 13.-15.3.2020

Vážení přátelé karavaningu,Frankií a vestaveb zvláště,

jak již jistě víte,dnes ráno bezpečnostní rada státu zrušila všehny akce nad 100 lidí a tím také výstavu obytných vozů v Praze.

Ale NEZOUFEJTE!!

Pro ty z Vás,kteří jste chtěli přijet do Prahy,pořádáme dny otevřených dveří u nás ve firmě v Holešově,kde si můžete v klidu prohlédnout to co byste viděli v PRAZE.Dny otevřených dveří se  u nás konají ve stejném termínu,jako výstava v Praze,t.j.13.3.,14.3,15.3 a to od 9 00-17 00

Prosíme všechny případné zájemce,aby se min 1 den předem nahlásili mejlem,který den a kterou hodinu přijedou.Připravili jsme pro Vás dobroty z grilu,točené pivo,zákusky,koláčky,kafíčko a další pohoštění.

 

Co u nás uvidíte a s kterými vozy se eventuelně můžete i projet:

 

Představíme 10 vozů:

 

 

1.Frankia T 7400 GD - polointegrovaný vůz na novém SPRINTERU,Frankia je výrobce OA,který vyrábí obytné vozy na Sprinteru se zadním náhonem a 6V 3L motorem !!!!

2.Frankia I 8400 GD,Platin - integrovaný vůz na novém SPRINTERU s možností používat 220 V klimatizaci za jízdy i 6h poté bez připojení na 220 V a to díky elektrickému paketu od firmy Bütner,který obsahuje 4xsolár 100 W,2 x LiFePo baterie,90 A booster,1700 W sinus  měnič,přípravu pro EFOY,řídící computer ......Frankia je jediný velkovýrobce OA,který vyrábí integrované obytné vozy na Sprinteru se zadním náhonem a 6V 3L motorem a automatem!!!! 

3.Novinku - polointegrovanou  Frankii NEO s velkou garáží na novém Sprinteru s předním pohonem a ALKO podvozkem do 3,5 t,4 osoby jízda,4 spaní ,180 PS motor,9-ti stupňový automat.......

4.Frankia I 7900 GD,Platin - integrovaný vůz na novém SPRINTERU s možností používat 220 V klimatizaci za jízdy i 6h poté bez připojení na 220 V a to díky elektrickému paketu od firmy Bütner,který obsahuje 4xsolár 100 W,2 x LiFePo baterie,90 A booster,1700 W sinus  měnič,přípravu pro EFOY,řídící computer ......Frankia je jediný velkovýrobce OA,který vyrábí integrované obytné vozy na Sprinteru se zadním náhonem a 6V 3L motorem a automatem!!!! 

 

 

TOPTRADE nově prodává 3 značky vestaveb,tímto se stává také specialistou na vestavby

 

Globe Traveller

5.Globe Traveller Voyager Z - vestavba

6.Globe Traveller Voyager X - vestavba ,nové rozšiřovací sedačky

 

Frankia YUCON

 7.Novinku vestavba od Frankie YUCON 6 m na novém Sprinteru

 

 

WoodVANS

 

8.Novinku WoodVANS Freedom s velkou garáží na 4 kola uvnitř

9.Novinku WoodVANS e-bike,MOTO s garáží na motorku nebo 2 elektrokola uvnitř

 

 

Dále uvidíte:auta v našem bazaru, naši dílnu,ve které vše montujeme,hydraulické nohy HPC,elektricky zdvihatelný nosič kol a další ....

 

Zájemci o tuto akci se prosím přihlašte na   vavra@toptrade.cz

Rěší se na Vás Váš Frankia team

S přáním hezkého dne

 

Ing Ivan Vávra

tel: 777 777 400

vavra@toptrade.cz

www.toptrade.cz

Odebírejte Toptrade newsletter

Budete dostávat zajímavé informace ze světa obytných vozů.