nová značka obytných vestaveb v TOPTRADE!!Vážení příznivci obytných vozu a obytných vestaveb,
jak jsme již dříve avizovali,firma Toptrade zařadila do portfolia prodávaných vozů novou značku.Jsou to obytné vestavby WoodVANs českého vyrobce , kterého se firma Toptrade stala výhradním prodejcem pro Českou a Slovenskou republiku.Proč se tak stalo?

1.firma WoodVANs hledala partnera,který má zkušenosti s prodejem obytných vozů,který jí může dát dobrou zpětnou vazbu z trhu a který by se jí staral o kompletní prodej a servis vozů a sama se tak mohla soustředit pouze na výrobu a další rozvoj.
2.firma Toptrade hledala dalšího výrobce obytných vestaveb,aby se přizpůsobila evropskému trendu v prodeji obytných vozů který je následující:
v Německu,které je lídrem v prodeji obytných vozu v Evropě,bylo v uplynulém roce přihlášeno do provozu cca 100 000 nových obytných vozů a z toho bylo 45 000 vestaveb!A tento trend - zvyšování počtu prodaných vestaveb k celkovému prodeji obytných vozů - stále roste.

Jaké jsou vlastně obytné vestavby WoodVANs?
Jsou to vozy pro 4 osoby na jízdu a pro 4 osoby na spaní ,které mají v současnosti kvalitní moderní obytnou vestavbu do dodávek Citroen a které vyplňují mezeru na trhu tím, že se soustředí hlavně na vestavby pro zákazníky ,kteří chtějí obytnou vestavbu a chtějí dovnitř uložit např. 4 kola,nebo motorku,nebo chtějí velkou garáž nebo specielni úpravu interiéru např. pro surfy nebo i vozíčkáře.
V současné době jsou k dispozici 2 modely:
1.WoodVANs Freedom - obytná vestavba pro 4 osoby na jízdu a 4 spaní s velkou garáží na 4 kola uvnitř
2.WoodVANs Moto - obytná vestavba pro 4 osoby na jízdu a 4 spaní s prodlouženou garáží na motorku
připravují se
  3.WoodVANs Adventure - obytná vestavba se zvedací střechou pro 2-5 osob na jízdu a 2 - 4 spaní
  4.WoodVANs Solo - obytná vestavba se  pro 2 osoby na jízdu a 2  spaní
 
  Více info  na www.woodvans.cz
První z těchto vozů ( kola ) již máme ode dneška v Holesove na firmě, kam se na něj můžete přijet kdykoliv podívat.Oba modely pak budou vystaveny na našem stánku na výstavě karavanů  v listopadu v Brně.Firma WoodVANs dále chystá výrobu nové levné řady vestaveb.

Firma Toptrade se tímto  stává specialistou na obytné vestavby se širokým sortimentem,neboť kromě dlouholetého prodeje kvalitních německých obytných vozů Frankia ( od roku 1993 ) máme nyní v nabídce:

1 .nové špičkové vestavby Frankia na novém Mercedesu Sprinter ve 2 délkách 6 a 7 m s možností 6V 3l motorů do 3,5 t a nově i v provedení pohonu 4x4
2.vestavby Globe traveller pro 4 osoby jízda,4 osoby spaní v různých délkách a variantách na podvozcích Fiat a Peugeot
3.speciálni vestavby na podvozku Citroen WoodVANs,určené hlavně pro cyklisty,motorkáře a zákazníky,požadující individuelni úpravy.
 
Tyto vestavby si navíc můžete vyzkoušet v naší půjčovně OA.
 
Všechny tyto vestavby můžete vidět na našem stánku v listopadu v Brně a také ve srovnávacím testu v TV Prima v pořadu Autosalon a také v časopise Caravan.
 
Na Vaši návštěvu se těší:
Ing Ivan Vávra
Jan Vávra
 
777777400

Odebírejte Toptrade newsletter

Budete dostávat zajímavé informace ze světa obytných vozů.