Nová značka obytných vestaveb v TOPTRADE!

Společnost Toptrade zařadila do portfolia prodávaných vozů novou značku. Jsou to obytné vestavby WoodVANs českého vyrobce , kterého se firma Toptrade stala výhradním prodejcem pro Českou a Slovenskou republiku.

Proč se tak stalo?
1. Firma WoodVANs hledala partnera,který má zkušenosti s prodejem obytných vozů,který jí může dát dobrou zpětnou vazbu z trhu a který by se jí staral o kompletní prodej a servis vozů a sama se tak mohla soustředit pouze na výrobu a další rozvoj.
2. Firma Toptrade hledala dalšího výrobce obytných vestaveb, aby se přizpůsobila evropskému trendu v prodeji obytných vozů který je následující:
v Německu, které je lídrem v prodeji obytných vozu v Evropě, bylo v uplynulém roce přihlášeno do provozu cca 100 000 nových obytných vozů a z toho bylo 45 000 vestaveb! A tento trend - zvyšování počtu prodaných vestaveb k celkovému prodeji obytných vozů - stále roste.

Jaké jsou vlastně obytné vestavby WoodVANs?
Jsou to vozy pro 4 osoby na jízdu a pro 4 osoby na spaní, které mají v současnosti kvalitní moderní obytnou vestavbu do dodávek Citroen a které vyplňují mezeru na trhu tím, že se soustředí hlavně na vestavby pro zákazníky, kteří chtějí obytnou vestavbu a chtějí dovnitř uložit např. 4 kola, nebo motorku, nebo chtějí velkou garáž nebo speciální úpravu interiéru např. pro surfy nebo i vozíčkáře.

V současné době jsou k dispozici 2 modely:
WoodVANs Freedom - obytná vestavba pro 4 osoby na jízdu a 4 spaní s velkou garáží na 4 kola uvnitř
WoodVANs Moto - obytná vestavba pro 4 osoby na jízdu a 4 spaní s prodlouženou garáží na motorku

Připravují se modely:
WoodVANs Adventure - obytná vestavba se zvedací střechou pro 2-5 osob na jízdu a 2-4 spaní
WoodVANs Solo - obytná vestavba se  pro 2 osoby na jízdu a 2  spaní
 
Více na www.woodvans.cz

První z těchto vozů (pro 4 kola) již máme ode dneška v Holešově na firmě, kam se na něj můžete přijet kdykoliv podívat. Oba modely pak budou vystaveny na našem stánku na výstavě karavanů v listopadu v Brně.Firma WoodVANs dále chystá výrobu nové levné řady vestaveb.

Firma Toptrade se tímto  stává specialistou na obytné vestavby se širokým sortimentem, neboť kromě dlouholetého prodeje kvalitních německých obytných vozů Frankia (od roku 1993) máme nyní v nabídce:

  1. Nové špičkové vestavby Frankia na novém Mercedesu Sprinter ve 2 délkách 6 a 7 m s možností 6V 3l motorů do 3,5 t a nově i v provedení pohonu 4x4.
  2. Vestavby Globe traveller pro 4 osoby jízda, 4 osoby spaní v různých délkách a variantách na podvozcích Fiat a Peugeot.
  3. Speciálni vestavby na podvozku Citroen WoodVANs, určené hlavně pro cyklisty,motorkáře a zákazníky, požadující individuální úpravy.

Tyto vestavby si navíc můžete vyzkoušet v naší půjčovně OA.
Všechny tyto vestavby můžete vidět na našem stánku v listopadu v Brně a také ve srovnávacím testu v TV Prima v pořadu Autosalon a také v časopise Caravan.
 
Na Vaši návštěvu se těší:
Ing Ivan Vávra
Jan Vávra
 
www.toptrade.cz
vavra@toptrade.cz
777 777 400

Odebírejte Toptrade newsletter

Budete dostávat zajímavé informace ze světa obytných vozů.