Cookie Consent by Free Privacy Policy website

NOVINKA - FRANKIA NEO, Mercedes Sprinter ALKO, do 3,5 t

Frankia NEO - novinka

Frankia 8.5.2019 představila novinku, Frankii NEO. Jedná se o úplně nový polointegrovaný vůz na podvozku Mercedes Sprinter  s ALKO podvozkem (snížený zadní rám),do 3,5 t pro 4 osoby na jízdu.Vůz,který má dvojitou vyhřívanou podlahu, je 698 cm dlouhý,290 cm vysoký a jeho pohotovostní hmotnost včetně řidiče,90% nafty,20 l vody a 15 kg plynu je 3025 kg,takže má doložnost 475 kg.V základní ceně  62900,-EURO bez DPH je 2,2 l čtyřválec  414 CDI  s 143 PS,za příplatek lze i 177 PS.Lze také objednat devítistupňovou automatickou převodovku,aktivní tempomat moderní velký displej s hlasem v češtině ovládanou navigací MBUX ,aktivní tlumiče a spoustu dalších asistentů.
NEO má spoustu novinek a zajímavých řešení:
ALKO podvozek,NEO je  jediný OA v této třídě se zadními dveřmi do velké garáže,dynamické zadní blinkry ( jako AUDI ),na svou třídu extrémě velká koupelna s inovativním výsuvným WC a umyvadlem,7 zónové matrace s línou pěnou na speciálním roštu,oboustranně otevíratelné dveře do lednice ,nový moderní design nábytku a spoustu dalších věcí.
Závěr: momentálně nejlepší podvozek s předním náhonem pro obytné vozy Mercedes Sprinter a kvalitní německá nástavba od Frankie dává záruku,že to bude vynikající obytný vůz.
Vůz bude k vidění v listopadu  v Brně na výstavě, k jeho prohlídce v Německu ve Frankii od teď kdykoliv je možno se u nás objednat a můžete si  ho již teď objednat s dodacím termínem září 2019.

Odebírejte Toptrade newsletter

Budete dostávat zajímavé informace ze světa obytných vozů.