Výstava obytných vozů Brno

Na veletrhu budeme vystavovat novou odlehčenou řadu Frankií do 3,5 t (Frankii I72GD, Frankii T72 GD, Frankii I72 QD), bestseller Frankie - to nejlepší, co Frankia vyrábí - špičkovou Frankii I8400GD řady PLATIN EDITION, která umožňuje používat 220 V klimatizaci bez připojení na síť, alkovnu A 840 PLUS (nový koncept vozu s podélnými postelemi v alkovně, uzavřenou přední částí vozu a velkým sezením do U vzadu. Tento koncept karavanu je stále prodávanější a Frankia vyrábí těchto obytných aut cca 30 % své produkce v různých velikostech). Dále uvidíte Frankii I 7900 na Mercdesu, zvenčí polepenou fotografií z montáže bez stěny, takže je vidět, jak Frankia vypadá zevnitř - je to velmi zajímavé.

Značka Globe-traveller - špičkové obytné vestavby do dodávek, bude prezentována třemi vozy. Jako novinku pro rok 2018 vystavíme malý vůz na bázi Fiatu SCUDO pro 3 osoby na jízdu i spaní.
Na stánku budou také další doplňky jako elektricky zvedací nosič kol, který nabízíme jako výhradní prodejci tohoto výrobku pro ČR a SR. Tento nosič byl oceněn na Caravansalonu v Dusseldorfu v roce 2015 cenou "nejlepší inovativní výrobek" Nosič ulehčí nakládání kol a umožní je zvednout do výšky tak,aby bylo zhoršeno ukradení kol nebo aby ho bylo možno umístit nad zadní dveře do garáže,jako to mají např. Frankie. Na ilustračním videu můžete nosič vidět.

Odebírejte Toptrade newsletter

Budete dostávat zajímavé informace ze světa obytných vozů.