Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Firma Toptrade se v roce 2016 stala výhradním prodejcem velmi kvalitních obytných vestaveb do dodávek Fiat a Peugeot značky GLOBE-TRAVELLER. 

Obytné vestavby firmy GLOBE TRAVELLER jsou určeny pro náročnější zákazníky, kteří požadují vysokou kvalitu, technicky zajímavé řešení, zimní provoz a určitou dávku exkluzivnosti. Tyto vozy všechny tyto vlastnosti mají a proto vhodně doplňují prodej velmi kvalitních vozů Frankia, které prodáváme již od roku 1993.

V čem se liší vozy GLOBE TRAVELLER od konkurenčních výrobků a jaké jsou jejich hlavní výhody?

Možnost plnohodnotného spaní pro 4 osoby u většiny modelů: Díky navýšené pevné střeše je možné v horní části vozu vyklopením horní skříňky vytvořit plnohodnotnou dvoupostel, přístupnou po žebříku.

Dvojitá podlaha - zimní provoz: Většina modelů má stejně jako Frankia vyhřívanou dvojitou podlahu, která tepelně izoluje vnitřní prostor vozu zespodu, a ve které jsou umístěny nádrže na odpadní vodu a rozvody vody tak,aby nedocházelo k jejich zamrzání.

Designová zadní část vozu - neoriginální otevíratelné dveře vzadu: Při pohledu na zadní část  většiny modelů vás zaujme nově vyrobená velmi pěkná laminátová záď vozu.

Zezadu uzavřený vnitřní prostor, více připomínající klasický obytný vůz: Všechny vozy jsou vzadu ukončeny pevnou stěnou, která na rozdíl od většiny konkurentů zabraňuje průchodu chladného vzduchu do vozu při otevření zadních dveří a která výrazně zútulňuje vnitřní prostor.

Možnost vestavby na Fiatu nebo Peugeotu.

Velmi kvalitní provedení nábytku a celého interiéru: Nábytek,vyráběný na NC strojích je ve vysoké kvalitě a příjemném vzhledu.

Pokud byste chtěli více informací, ceny vozů, specifikace, dodací termíny - neváhejte nás kontaktovat. Předváděcí vůz pro fyzickou prohlídku stojí u nás na firmě v Holešově.

 

Globe-Traveller - modelové řady

Odebírejte Toptrade newsletter

Budete dostávat zajímavé informace ze světa obytných vozů.