Firma Toptrade se v roce 2016 stala výhradním prodejcem velmi kvalitních obytných vestaveb do dodávek Fiat a Peugeot značky GLOBE-TRAVELLER. Je to proto, protože poptávka po vestavbách obytných vozů v Evropě a potažmo také v ČR a SR již po několik let roste a naše firma chce vyhovět zákazníkům, kteří takové vozy požadují.

Proč právě vestavby GLOBE TRAVELLER?

Obytné vestavby firmy GLOBE TRAVELLER jsou určeny pro náročnější zákazníky, kteří požadují vysokou kvalitu, technicky zajímavé řešení, zimní provoz a určitou dávku exkluzivnosti. Tyto vozy všechny tyto vlastnosti mají a proto vhodně doplňují prodej velmi kvalitních vozů Frankia, které prodáváme již od roku 1993.

V čem se liší vozy GLOBE TRAVELLER od konkurenčních výrobků a jaké jsou jejich hlavní výhody?

Možnost plnohodnotného spaní pro 4 osoby u většiny modelů

Díky navýšené pevné střeše je možné v horní části vozu vyklopením horní skříňky vytvořit plnohodnotnou dvoupostel, přístupnou po žebříku

Dvojitá podlaha zimní provoz

Většina modelů má stejně jako Frankia vyhřívanou dvojitou podlahu, která tepelně izoluje vnitřní prostor vozu zespodu, a ve které jsou umístěny nádrže na odpadní vodu a rozvody vody tak,aby nedocházelo k jejich zamrzání.

Designová zadní část vozu – neoriginální otevíratelné dveře vzadu

Při pohledu na zadní část  většiny modelů vás zaujme nově vyrobená velmi pěkná laminátová záď vozu

Zezadu uzavřený vnitřní prostor, více připomínající klasický obytný vůz

Všechny vozy jsou vzadu ukončeny pevnou stěnou, která na rozdíl od většiny konkurentů zabraňuje průchodu chladného vzduchu do vozu při otevření zadních dveří a která výrazně zútulňuje vnitřní prostor

Možnost vestavby na Fiatu nebo Peugeotu

Velmi kvalitní provedení nábytku a celého interiéru

Nábytek,vyráběný na NC strojích je ve vysoké kvalitě a příjemném vzhledu

Nově malá vestavba do Fiatu Talento

Tento nový malý vůz je určen proty, kteří nechtějí mít doma dvě auta, jedno pro rodinu na běžný provoz a obytné. Nové malé Talento s vestavbou GLOBE TRAVELLER splňuje obojí.Rodinný vůz pro 4 osoby a obytný vůz se třemi postelemi,koupelnou a záchodem. Velmi zajímavé tehnické řešení.

 

 Pokud byste chtěli více informací, ceny vozů, specifikace, dodací termíny – neváhejte nás kontaktovat. Předváděcí vůz pro fyzickou prohlídku stojí u nás na firmě v Holešově.

 

Globe-Traveller - modelové řady

Odebírejte Toptrade newsletter

Budete dostávat zajímavé informace ze světa obytných vozů.